Match Schedule: all teams | 2. liga PSVSŽ 19/20


1. kolo

Srijeda, 16.10.2019
20:00 h Vukovar 14 - 2 All In
20:00 h Red Carpet 2 2 - 14 Etno Pub
20:00 h Otok 2 6 - 10 CB Flamingo
20:00 h Bonanca 9 - 7 City Caffe 2
20:00 h Premuž 5 - 11 Lovas

2. kolo

20:00 h Kum Cerna 9 - 7 Del Boy
Srijeda, 23.10.2019
20:00 h Etno Pub 7 - 9 Bonanca
20:00 h Lovas 12 - 4 Otok 2
20:00 h City Caffe 2 10 - 6 Premuž
20:00 h Vukovar 9 - 7 Red Carpet 2
20:00 h All In 4 - 12 Del Boy

3. kolo

20:00 h CB Flamingo 9 - 7 Kum Cerna
Srijeda, 30.10.2019
20:00 h Kum Cerna 8 - 8
19 - 21
 - 
Lovas
20:00 h Otok 2 4 - 12
13 - 25
 - 
City Caffe 2
20:00 h Premuž 9 - 7
22 - 21
 - 
Etno Pub
20:00 h Bonanca 12 - 4
26 - 14
 - 
Vukovar
20:00 h Del Boy 7 - 9
16 - 21
 - 
CB Flamingo

4. kolo

20:00 h Red Carpet 2 9 - 7
21 - 16
 - 
All In
Srijeda, 06.11.2019
20:00 h All In 5 - 11
13 - 26
 - 
CB Flamingo
20:00 h City Caffe 2 8 - 8
23 - 20
 - 
Kum Cerna
20:00 h Etno Pub 13 - 3
29 - 9
 - 
Otok 2
20:00 h Lovas 9 - 7
23 - 19
 - 
Del Boy
20:00 h Red Carpet 2 7 - 9
16 - 22
 - 
Bonanca

5. kolo

20:00 h Vukovar 10 - 6
23 - 13
 - 
Premuž
Srijeda, 13.11.2019
20:00 h Otok 2 4 - 12
13 - 25
 - 
Vukovar
20:00 h CB Flamingo 4 - 12
13 - 26
 - 
Lovas
20:00 h Premuž 11 - 5
25 - 16
 - 
Red Carpet 2
20:00 h Del Boy 5 - 11
15 - 25
 - 
City Caffe 2
20:00 h Bonanca 13 - 3
27 - 14
 - 
All In

6. kolo

20:00 h Kum Cerna 7 - 9
19 - 22
 - 
Etno Pub
Srijeda, 20.11.2019
20:00 h Red Carpet 2 13 - 3
26 - 12
 - 
Otok 2
20:00 h All In 2 - 14
12 - 29
 - 
Lovas
20:00 h Etno Pub 11 - 5
24 - 16
 - 
Del Boy
20:00 h City Caffe 2 5 - 11
15 - 26
 - 
CB Flamingo
20:00 h Bonanca 13 - 3
27 - 14
 - 
Premuž

7. kolo

20:00 h Vukovar 8 - 8
19 - 20
 - 
Kum Cerna
Srijeda, 27.11.2019
20:00 h CB Flamingo 8 - 8
17 - 21
 - 
Etno Pub
20:00 h Kum Cerna 12 - 4
25 - 12
 - 
Red Carpet 2
20:00 h Del Boy 8 - 8
20 - 19
 - 
Vukovar
20:00 h Otok 2 1 - 15
6 - 31
 - 
Bonanca
20:00 h Lovas 11 - 5
23 - 13
 - 
City Caffe 2

8. kolo

20:00 h Premuž 7 - 9
17 - 23
 - 
All In
Srijeda, 04.12.2019
20:00 h Vukovar 9 - 7
21 - 17
 - 
CB Flamingo
20:00 h Premuž 10 - 6
25 - 14
 - 
Otok 2
20:00 h Etno Pub 8 - 8
19 - 19
 - 
Lovas
20:00 h Bonanca 9 - 7
21 - 18
 - 
Kum Cerna
20:00 h All In 4 - 12
12 - 27
 - 
City Caffe 2

9. kolo

20:00 h Red Carpet 2 6 - 10
15 - 22
 - 
Del Boy
Srijeda, 11.12.2019
20:00 h Del Boy 9 - 7
24 - 18
 - 
Bonanca
20:00 h CB Flamingo 7 - 9
20 - 22
 - 
Red Carpet 2
20:00 h Kum Cerna 8 - 8
20 - 18
 - 
Premuž
20:00 h Lovas 12 - 4
25 - 10
 - 
Vukovar
20:00 h City Caffe 2 8 - 8
19 - 19
 - 
Etno Pub

10. kolo

20:00 h Otok 2 8 - 8
17 - 19
 - 
All In
Srijeda, 18.12.2019
20:00 h Premuž 8 - 8
23 - 20
 - 
Del Boy
20:00 h Red Carpet 2 8 - 8
18 - 18
 - 
Lovas
20:00 h Bonanca 9 - 7
21 - 15
 - 
CB Flamingo
20:00 h All In 5 - 11
11 - 25
 - 
Etno Pub
20:00 h Otok 2 1 - 15
8 - 30
 - 
Kum Cerna

11. kolo

20:00 h Vukovar 8 - 8
19 - 23
 - 
City Caffe 2
Srijeda, 08.01.2020
20:00 h Etno Pub 12 - 4
26 - 14
 - 
Vukovar
20:00 h Kum Cerna 11 - 5
24 - 15
 - 
All In
20:00 h Del Boy 11 - 5
23 - 13
 - 
Otok 2
20:00 h City Caffe 2 9 - 7
23 - 16
 - 
Red Carpet 2
20:00 h CB Flamingo 10 - 6
23 - 17
 - 
Premuž

12. kolo

20:00 h Lovas 8 - 8
18 - 20
 - 
Bonanca
Srijeda, 15.01.2020
20:00 h CB Flamingo 13 - 3
27 - 13
 - 
Otok 2
20:00 h Del Boy 8 - 8
23 - 19
 - 
Kum Cerna
20:00 h All In 5 - 11
13 - 25
 - 
Vukovar
20:00 h Lovas 12 - 4
27 - 11
 - 
Premuž
20:00 h City Caffe 2 7 - 9
18 - 21
 - 
Bonanca

13. kolo

20:00 h Etno Pub 9 - 7
19 - 17
 - 
Red Carpet 2
Srijeda, 22.01.2020
20:00 h Kum Cerna 9 - 7
23 - 19
 - 
CB Flamingo
20:00 h Otok 2 1 - 15
4 - 30
 - 
Lovas
20:00 h Premuž 5 - 11
13 - 22
 - 
City Caffe 2
20:00 h Bonanca 9 - 7
20 - 17
 - 
Etno Pub
20:00 h Red Carpet 2 9 - 7
20 - 16
 - 
Vukovar

14. kolo

20:00 h Del Boy 10 - 6
22 - 16
 - 
All In
Srijeda, 29.01.2020
20:00 h City Caffe 2 11 - 5
24 - 14
 - 
Otok 2
20:00 h Lovas 7 - 9
19 - 19
 - 
Kum Cerna
20:00 h CB Flamingo 12 - 4
27 - 12
 - 
Del Boy
20:00 h Etno Pub 12 - 4
26 - 15
 - 
Premuž
20:00 h Vukovar 5 - 11
14 - 25
 - 
Bonanca

15. kolo

20:00 h All In 6 - 10
15 - 24
 - 
Red Carpet 2
Srijeda, 05.02.2020
20:00 h Otok 2 3 - 13
10 - 27
 - 
Etno Pub
20:00 h Bonanca 10 - 6
25 - 15
 - 
Red Carpet 2
20:00 h Premuž 5 - 11
17 - 24
 - 
Vukovar
20:00 h Kum Cerna 7 - 9
19 - 22
 - 
City Caffe 2
20:00 h Del Boy 8 - 8
19 - 21
 - 
Lovas

16. kolo

20:00 h CB Flamingo 15 - 1
30 - 10
 - 
All In
Srijeda, 12.02.2020
20:00 h All In 2 - 14
8 - 29
 - 
Bonanca
20:00 h Red Carpet 2 12 - 4
27 - 16
 - 
Premuž
20:00 h Vukovar 15 - 1
31 - 6
 - 
Otok 2
20:00 h Etno Pub 9 - 7
24 - 16
 - 
Kum Cerna
20:00 h City Caffe 2 14 - 2
29 - 7
 - 
Del Boy

17. kolo

20:00 h Lovas 9 - 7
25 - 19
 - 
CB Flamingo
Srijeda, 19.02.2020
20:00 h Lovas 13 - 3
26 - 9
 - 
All In
20:00 h Del Boy 6 - 10
16 - 24
 - 
Etno Pub
20:00 h CB Flamingo 4 - 12
12 - 28
 - 
City Caffe 2
20:00 h Premuž 7 - 9
17 - 21
 - 
Bonanca
20:00 h Otok 2 6 - 10
14 - 22
 - 
Red Carpet 2

18. kolo

20:00 h Kum Cerna 12 - 4
25 - 14
 - 
Vukovar
Srijeda, 26.02.2020
20:00 h All In 4 - 12
9 - 25
 - 
Premuž
20:00 h Bonanca 11 - 5
24 - 16
 - 
Otok 2
20:00 h Red Carpet 2 8 - 8
21 - 18
 - 
Kum Cerna
20:00 h Vukovar 10 - 6
23 - 14
 - 
Del Boy
20:00 h Etno Pub 9 - 7
20 - 17
 - 
CB Flamingo

19. kolo

20:00 h City Caffe 2 9 - 7
21 - 17
 - 
Lovas
Srijeda, 04.03.2020
20:00 h City Caffe 2 11 - 5
23 - 13
 - 
All In
20:00 h Lovas 8 - 8
22 - 21
 - 
Etno Pub
20:00 h CB Flamingo 10 - 6
24 - 13
 - 
Vukovar
20:00 h Del Boy 4 - 12
14 - 27
 - 
Red Carpet 2
20:00 h Kum Cerna 6 - 10
16 - 24
 - 
Bonanca

20. kolo

20:00 h Otok 2 7 - 9
17 - 23
 - 
Premuž
Srijeda, 11.03.2020
20:00 h Vukovar 6 - 10
15 - 25
 - 
Lovas
20:00 h Etno Pub 7 - 9
17 - 23
 - 
City Caffe 2
20:00 h Premuž 8 - 8
20 - 20
 - 
Kum Cerna
20:00 h Red Carpet 2 10 - 6
23 - 17
 - 
CB Flamingo
20:00 h Bonanca 13 - 3
28 - 9
 - 
Del Boy

21. kolo

20:00 h All In 7 - 9
18 - 20
 - 
Otok 2
Srijeda, 17.06.2020
20:00 h Etno Pub 16 - 0
32 - 0
 - 
All In
20:00 h City Caffe 2 9 - 7
20 - 21
 - 
Vukovar
20:00 h Lovas 9 - 7
25 - 15
 - 
Red Carpet 2
20:00 h CB Flamingo 8 - 8
19 - 20
 - 
Bonanca
20:00 h Del Boy 8 - 8
20 - 20
 - 
Premuž

22. kolo

20:00 h Kum Cerna 13 - 3
27 - 10
 - 
Otok 2
Srijeda, 24.06.2020
20:00 h All In 0 - 16
0 - 32
 - 
Kum Cerna
20:00 h Otok 2 4 - 12
10 - 24
 - 
Del Boy
20:00 h Premuž 8 - 8
21 - 22
 - 
CB Flamingo
20:00 h Bonanca 13 - 3
26 - 6
 - 
Lovas
20:00 h Red Carpet 2 5 - 11
13 - 25
 - 
City Caffe 2
20:00 h Vukovar 6 - 10
15 - 24
 - 
Etno Pub